Lai Tev labi noiet!
Sep
02
Pievienoja Ieva

Seksa laikā abiem partneriem ir svarīgi sasniegt orgasmu. Ja vien tas nav tāds viens ātrais Roxy wc. Līdz galam neizpētīts ir sieviešu orgasms. Tas savā būtībā ir ļoti interesants. Tas var uznākt kā tāds cunami aiz sevis atstājot ne vienu vien izjūtu. Reizēm tas var pateikt “Tavs vilciens ir aizgājis vecīt, kāp nost.” Sieviešu orgasmi ir tik pat atšķirīgi kā katra sieviete.

Visbiežāk esmu dzirdējusi, ka tās sievietes, kuras nespēj sasniegt orgasmu seksa laikā, aizbildinās ar to, ka vai nu viņām tas nav svarīgs, vai arī to notēlo. Reiz man draudzene pateica “Iedomājies, cik vīrieši būtu nelaimīgi, ja sievietes nemācētu notēlot orgasmu” protams ar humoru, bet daļa taisnības tajā arī ir. Okey, ir arī tie krāni, kuriem neinteresē, bija tev orgasms, nebija, vai tu to notēloji, galvenais, ka pašam nogāja. Bet ja sieviete jau ir ilgu laiku kopā ar vīrieti un orgasma nav? Ja sieviete nespēj sasniegt ne vaginālo, ne klitorisko orgasmu, vai vīrietis pie tā vainos sevi? Drīzāk tā ir pašas sievietes vaina. Vai nu viņa domā par kaut ko citu, neliels stress, paaugstināts asinsspiediens vai kas tāds. Man reiz paziņa izšķīrās no sava vīrieša, jo vīrietis nespēja sadzīvot ar to, ka viņa nesasniedz orgasmu. Vainoja sevi un sāka iet kompleksos. Es teiktu, skarbi, bet tomēr iz dzīves.

Nesen kā lasīju, ka ja sievišķim vīrišķīga figūra esot vieglāk sasniegt orgasmu. Bet ja esot palielas palielas krūtis , apaļš dupsis, tievs viduklis un augums mazs, tad esot grūtāk. Varbūt tāpēc Eiropā sievietes dzer vīrišķos hormonus?

Protams, ir arī patīkamā daļa, kad sieviete sasniedz orgasmu. Cita vienreiz, cita divreiz. Atkal atkarīgs no sievietes. Skaņas, ko izdveš sieviete ir tik dažādas – skaļas, klusas, spalgas. Man vienmēr ir paticis kā seriālā Sex and the city ir attēloti orgasmi – sievietes kustina kāju pirkstiņus un spalgi pakunkst. Ar humoriņu, bet iz dzīves. Orgasms kā tāds sievietei viennozīmīgi ir vajadzīgs, pēc tam ir tāds raslabōns, pie tam ir pierādīts, ka orgasms sievietēm palīdz pret depresiju, mazina asinsspiedienu un uzlabo gan fizisko, gan garīgo labsajūtu.

Vai orgasma nesasniegšana var izbojāt attiecības? Un vai vienmēr vīrietis pie tā vaino sevi?

Sekoman.lv pievienot Sekoman.lv


14 Komentāri par “Orgasms”

 1. iivs

  atbilde uz jautaajumu – saproto, ka attieciibas nebalstaas tikai uz gultu, bet, ja gultaa neiet kaa vajg, jaa tas bojaa arii paareejo.

  shitaa toch neteelo … izjuut liidz peedeejam :P

 2. Katja

  eiropā dzer vīrišķos hormonus? tā vairumā?

 3. Ieva

  ne vairumā, bet dzer.

 4. Pavadonis2

  Seksam tikai tad ir nozīme, ja abi partneri gūst baudu. Un par to ir jārūpējas vīrietim – japanāk tas, lai sieviete būtu ne tikai apmierināta, bet pat vēlētos mīlēties vēl un vēl…

 5. Ieva

  +1 Pavadonis2

 6. zuls

  To Pavadonis2

  Protams, ka seksā abiem partneriem ir jāgūst bauda! Tikai… kas tas par sviestu “par to ir jārūpējas vīrietim”? Pēc šīs loģikas, sanāk, ka sieviete tagad gulēs kā beigta varde un puikiņš lai nu tagad ņemās un apmierina! Pilnīgas muļķības! Arī sievietei ir jādod, nevis tikai jāņem! Par to ir atbildīgi abi!!!

 7. Katja

  Par to ir atbildīgi abi!!!
  shitais labs.
  vareetu veel ar duuri galdaa pavadiit sho :D

 8. MooN

  Nu katrs sexa laika rupejas lai labi sev un lai ir labi otrma peec tam tik… Un tas lai butu labi sexa jarupejas abiem kaa “zuls” Nevar buut sex labs ja sieviete tik gulj ar pavertaam kajaam un gaida lielo brinumu kaa nez ko. Par labu sexu jarupejas abiem… :) 8)

 9. Emils

  Protams ka tikai abu partneru vienlīdzīga nodošanās procesam sniegs abpusēju gandarījumu. Pilnīgas muļķības par to ka suevietes Uzbūve nodrošina tai vieglāku orgasma sasniegšanu (ja esot palielas palielas krūtis , apaļš dupsis, tievs viduklis un augums mazs, tad esot grūtāk) Mana mīļākā forma un šim meitenēm nav problēmu ar orgasmu….
  Problēmas ir tām, kas apzog sevi tuvības brīžos domajot par sekundārajām sadzīves problēmām… es arī laikam nebeigtu pat ja Pamella man ņemtu mutē, ja procesā domatu kā resnais metinatajs sūdīgi sametinajis manai mašīnai izpūtēju…

 10. INITA

  tiem-kam uztrauc attieciibas paarii….seksuaalaas attiecības-un nepilnvērtīgs orgasms…iesaku-izpētīt šo mājaslapu-video-nokluasīties visus!
  Veiksmi :)
  http://love-volupta.blogspot.com/

 11. Vaveres sucejins4

  DRazties vajag abiem! toc ja sieviete ka beigta varde guletu tas pats kas meginat liki gulta atdzivinat! Ja sieviete nav aktiva un nejarejas pa virsu tapat ka virietis pa apaksu tad nu toc nebutu jegas ! suniem ytada gadiena lielaka jega no seksa neka cilvekam :D

 12. Metro

  Vaveres sucejins4, hehe, es tevi pilnībā saprotu! Tavi vārdi zelts!

 13. dajana

  man ar liekās ka abiem ir japiedalās priekšspēle un sievietei ir jābūt kaislīgai,lai vīrietis no tā gūtu baudu!!!!
  sievietēm patīk maigoties,mīlētie utt..
  romantika daudz ko var palīdzēt lai gūtu ideālo sexu!!!!
  esmu pati daudzas reizes guvusi orgasmu un tas ir dievīgi,gribētu to gūt vienmēr!!!! hmmmmm tas ir tik fantastiski,ka gribētos uzzināt kas vel ir tik īpašs orgasma iegūšanai!!!???:p

 14. man

  jums vajadzetu palasit Noras Heldenas gramatu ka apmierinat sievieti!!!! visa pamata ir kardinashana, un nesasteigsana.

Pievienot komentāru